Lanové centrum JUNGLE PARK

8. ledna 2016 v 18:21 | Dee |  Koupání, zážitky, sport apod.
Adresa: Bauerova 321/5, Brno

Otevírací doba: zde

Do lanového centra Jungle Park v Brně jsme měli asi rok vouchery ze Slevomatu (kde se objevují vcelku pravidelně). Nakonec nám to trvalo tak dlouho, že jsme se tam vydali 29.11., což byl poslední den, kdy mělo centrum otevřeno. Prostě jsme se k tomu nemohli nějak dokopat, i když teď toho zpětně litujeme, protože návštěva to byla vskutku zajímavá.

Jungle Park se nachází v centru Brna, v prostředí lesa u řeky Svratky (kdo zná koupaliště Riviéra, je to hned vedle). MHD se zde dostanete vcelku snadno, z Mendlova náměstí autobusem číslo 84, z Komína, Jundrova či Pisárek autobusem číslo 44. V obou případech vystoupíte na zastávce Bauerova, pak již podle značek přímo do Jungle parku.


Park nabízí celkem čtyři trasy od dětské přes základní až po adrenalinovou. My jsme vyzkoušeli základní, středně obtížnou trasu s 33 překážkami. Hned do parku se musíte dostal po laně přes Svratku, na které se prostě zavěsíte a jedete. Obsluha vám vše vysvětlí, žádný strach.

M. si to opravdu užil, na mne byly některé překážky prostě moc. Fyzicky i psychicky. Věděla jsem, že jsem jištěná a že by se mi nemělo nic stát, problém byl, že jsem občas při své výšce prostě nedosáhla na další překážku nebo jsem zůstala viset a prostě jsem se nevyškrábala zpět. V poslední překážce mi dokonce zůstala bota :D Občas jsem si prostě přála, aby už byl konec, ale já jsem máslo, podle mne se neřiďte :)Každopádně všem doporučuji, já jsem si užívala hlavně zmíněný přejezd přes Svratku, kterým se dostanete i zase zpátky. Pokud máte s sebou doprovod co nelozí, je lepší, aby šel přes cyklostezku od Anthroposu.

-pac a pusu, Dee
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Navštívili byste toto místo?

Ano
Ne
Možná

Komentáře

1 Lila Lila | 9. ledna 2016 v 13:24 | Reagovat

Nevypadáš na tom videu moc nadšeně :D

2 Dee Dee | Web | 9. ledna 2016 v 14:11 | Reagovat

Jak jsem psala, já jsem docela poseroutka, trpím snad fóbiemi všeho druhu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama