Chata Světlá - Lužické hory

11. ledna 2015 v 22:50 | Dee |  Ubytování
Zamračený

Adresa: Dolní Světlá 49, Krompach

Chata Světlá v Lužických horách byla prostě katastrofa. Nevrátila bych se zde ani zadarmo. Ubytování jsme zde našli skrz slevový portál a to ne kvůli slevě, ale už se nám na ten termín nedařilo najít jakékoliv ubytování v okolí. Rezervovali jsme si pobyt dlouho dopředu, avšak i tak jsem měla pocit, že se s námi jaksi nepočítalo. Byli jsme také jediní hosté. Pokoj byl přímo odporný. Oddělené postele, všude mrtvé mouchy a pavučiny, klika vypadávala ze dveří a pokoj celkově měl rozměry skříně. Nevlezly se nám zde ani kufry, takže jsme je nechali v autě.


V nabídce portálu Vykupto.cz byl bazén - bazínek hluboký asi 70cm, nechutně špinavý, plný mrtvého hmyzu a listí, posezení na terase - jedna rozpadlá lavička na terase, přičemž od návštěvy terasy nás odrazovala i obsluha, wi-fi - nebylo, aquazorbing - nebyl, snídaně formou švédských stolů - dostali jsme jedno jídlo stylem žer nebo nech být, večeře výběrem ze dvou menu - vůbec, dostávali jsme jídlo dovezené odjinud ve stylu UHO, opravdu nechutné šlichty, vstup do aquaparku - o ten jsme se připomínali denně, načež jsme poslední den dostali peníze, ať si tam ten vstup teda zaplatíme (výmluvy jako, že je aquapark v pátky zavřený apod. - nebyl samozřejmě). Sociální zařízení na chodbě bylo odporné a opravdu se mi štítilo zde chodit.

mrtvé mouchy, kam se podíváš

Pouhého jednoho zamračeného smajlíka dávám z jednoho důvodu - skvělá a sympatická paní, která se o nás starala. Jinak bych dala plný počet, ale těch zamračených. Závěr? Nenavštěvovat!


-pac a pusu, Dee
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Navštívili byste toto místo?

Ano
Ne
Možná

Komentáře

1 Veju Veju | 12. ledna 2015 v 11:49 | Reagovat

Tak to je hnus, díky za upozornění.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama